влевовправо
-20%Блюдо BIG FISH сервірувальне для риби з лопаткою S&T 58х20 см (7х21 см) CL0015238
- В наявності
2 936 ₴
2 348,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо сервірувальне для риби з лопаткою BIG FISH, розмір 58х20 см виготовлене зі скла з металевими декоративними елементами. Страва у формі риби використовується для викладання нарізок із м'ясної та рибної гастрономії. Упаковано в подарункову коробку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0015238 |
| Вага | 2,167 кг |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 1 страва, 1 лопатка, 1 подарункова коробка |
| Матеріал | Скляна страва з металевими вставками |
| Розмір | 58 х 20 см, лопатка 7 х 21 см |
| Розмір виробу | 58х20 см (7х21 см) |
| Серія | Decorative Glass |
| Торговельна марка | S&T |
| Холодильник | Да |
| Колір зовнішній | Прозоре скло, хромовані металеві елементи |
- Ціна: 2 348,80 ₴




