-20%Самокат міський складаний iTrike 33х13х81-95 см CL0126516
- В наявності
5 744 ₴
4 595,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат Itrike SR 2-035-2 для дорослих, чорний підійде і для того, щоб покататися в парку у вихідний день, і для того, щоб швидко дістатися з пункту А в пункт Б без використання громадського транспорту. Каркас моделі представлений міцним і легким алюмінієм. Транспортний засіб укомплектований колесами з поліуретану діаметром 230 мм і 180 мм. Такий розмір коліс дає змогу самокату швидко набирати швидкість, маневрувати та добре справлятися з нерівностями на шляху. Висоту керма самоката можна відрегулювати під зріст перегонника. Модель обладнана спеціальним покриттям на платформі, що запобігає зісковзуванню.
Особливості товару:
Рекомендований вік: від 7 років
Колеса PU, діаметр переднього 230 мм, заднього -180 мм
Регульована висота керма 81-95 см
Алюмінієва рама
Платформа 55 / 33-13см
Складана стоянкова підніжка
Система складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0126516 |
| Вид | Транспорт |
| Вік | Від 7-ми років |
| Вікова група | Від 7 років |
| Габарити: висота | 0 |
| Габарити: довжина | 0 |
| Габарити: ширина | 0 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 33х13х81-95 см |
| Розмір виробу | 33х13х81-95 см |
| Батьківська ручка | Немає |
| Ручне гальмо | Немає |
| Складной | Да |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Самокат |
| Торговельна марка | iTrike |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 4 595,20 ₴


