влевовправо
-20%Чоловіча ділова папка JPB 16,5х24х2,5 см Чорний CL0116505
- В наявності
2 475 ₴
1 980 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри застібається на блискавку.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату А5.
Один тримач для ручки.
Два плоскі відділення для документів формату А5.
Дві прозорі невеликі кишеньки.
Карабін для кріплення ключів.
Одна прозора кишенька для бейджа із зовнішнього боку папки.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116505 |
| Висота | 16,5 см |
| Глибина | 2,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 16,5х24х2,5 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | JPB |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 980 ₴







