-20%Кришка скляна ARCADES із силіконовим ободом (мармур) Fissman Ø28 см CL0016151
- В наявності
880 ₴
704 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришка скляна Fissman ARCADES із силіконовим ободом — ідеальна для посуду будь-якого типу (каструлі, ковшіки, казани, сковороди, пароварки тощо). Діаметр 28 см. Кольорова кришка внесе в повсякденне життя свіжі нотки. Жароміцне скло витримає досить високі температури для приготування страв. Силіконовий обід (колір світло-сірого мармуру) захищає від відколів і тріщин, забезпечує щільніше прилягання кришки до посуду. Отвір для паровідводу дасть змогу готувати без втрати тепла. Силіконова ручка практично не нагрівається й захищає від опіків. За силіконом легко доглядати, до нього нічого не прилипає й легко відмивається. Можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fissman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0016151 |
| Вага | 0.8 кг |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Духова шафа | Немає |
| Комплектація | 1 кришка |
| Матеріал | Жароміцне скло, силіконовий обід і ручка |
| Морозильна камера | Да |
| Посудомийна машина | Да |
| Розмір | Ø28 см |
| Розмір виробу | Ø28 см |
| Ручка | Силіконова |
| СВЧ піч | Немає |
| Серія | Arcades |
| Торговельна марка | Fissman |
| Холодильник | Да |
- Ціна: 704 ₴


