влевовправо
-20%Настільна гра Правда або Справа: сімейний Укр. Fun Games 7х16х7 см Різнобарвний CL0120338
- В наявності
689 ₴
551,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис: «Правда чи Дія: Сімейна» — гра для всієї родини, від наймолодшого до старшого.
Якщо ви маєте вільний вечір і розмірковуєте над тим, як можна розважити всю сім'ю, ще й так, щоб усім було весело та цікаво без додаткових зусиль, то ця гра — найкращий спосіб проведення дозвілля. Заряд позитиву вашій родині гарантований! Беріть дітей, бабусь, дідусів, кота, собаку і вперед — проводити вечора з користю!
Коротко про правила: Ви почергово запитуєте одне одного: «Правда» чи «Дія»? Якщо обрана дія, тягніть стик і виконуйте завдання з його зеленого боку. «Правда» — вам необхідно відповісти на питання з фіолетового боку стика. Ви не можете вибирати ту ж задачу понад два рази поспіль. Якщо гравець не може виконати завдання або відповісти на питання — тягне інший сток.
Кількість гравців: 3+
У комплекті: 50 запитань і 50 дій
Матеріал: ламінований картон
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 7 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0120338 |
| Виробник | Fun Games |
| Вага товару | 0.4 |
| Вік | Від 7-ми років |
| Габарити: висота | 16 |
| Габарити: довжина | 7 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Ламінований картон |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 7х16х7 см |
| Розмір виробу | 7х16х7 см |
| Розмір, см | 7х16х7 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Настільна гра |
| Торговельна марка | Fun Games |
| Упаковка | Тубус |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 551,20 ₴





