влевовправо
-20%Сумка через плече Wallaby 22х20х2 см Чорний CL0128229
- В наявності
404 ₴
323,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Сумка для ношения через плечо.
Матеріал: поліестер, підкладка чорного кольору.
Регульована по довжині ручка, через плече.
Один основний відділ на замку.
Додаткова горизонтальна кишеня на замку на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра, поліестер.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 20 x 22 x 2.
Вага (кг): 0.15.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0128229 |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 2 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір виробу | 22х20х2 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 323,20 ₴





