-20%Краскопульт із нижнім бачком HP 1,5мм Auarita CL0028956
- В наявності
1 152 ₴
921,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краскопульт с нижним бачком HP 1,5мм AUARITA S-990S-1.5
Фарбопульт пневматичний AUARITA S-990S-1.5 — це бюджетна модель для побутового використання типу НР, з нижнім металевим бачком об'ємом 1000 мл, з діаметром форсунки 1,5 мм. Цей фарбопульт призначений для різних фарбувальних робіт із різними типами ЛФМ.
HP - Технологія розпилення НР (великий потік повітря, великий тиск) — традиційний тип розпилення, застосовується в універсальних фарбувальних пістолетів.
Особливості:
- бюджетна модель;
- висока швидкість нанесення фарбувального матеріалу, призначений для фарбування великих площ;
- об'єм бачка — 1000 мл;
- застосовується з більшістю різновидів ЛФМ;
- призначений для проведення різних фарбувальних робіт;
- широкий факел розпилення, дає змогу рівномірно наносити ЛФМ;
- металевий бачок забезпечує міцність і довговічність експлуатації;
- регулювання подавання повітря й фарби.
Характеристики:
| Розташування бачка: | нижнє |
| Об'єм бачка: | 1000 мл |
| Материал бачка: | метал |
| Оптимальний робочий тиск: | 4 бар (57 PSI) |
| Ширина факела розпилення: | 20 см |
| Витрата повітря: | 90-120 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 1,5мм |
| Змінні форсунки: | 1,2-1,5-1,8-2,0-2,5 (опціонально) |
| Подавання повітря: | швидкорознімне з'єднання «тато» 1/4" (можливість заміни на нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1/4") |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auarita |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0028956 |
| Діаметр сопла | 1.5 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Місткість бака розпилювача | 1 |
| Робочий тиск | 4 |
| Витрата повітря | 120 |
| Торговельна марка | Auarita |
- Ціна: 921,60 ₴


