влевовправо
-20%Рюкзак із відділенням для ноутбука 15,6 дюйма Natec 34,5x46,5x19 см Чорний CL0050070
- В наявності
3 241 ₴
2 592,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак з відділом для ноутбука 15,6 дюйма Natec Merino чорний NTO-1703
Опис товару:
Три відділення на блискавці.
В одному відділенні розміщений відділ для ноутбука 15,6 дюйма.
У другому відділенні — органайзер (кілька кишеньок різного розміру, петлі для ручок).
У третьому відділенні відкрита кишеня.
Дві бічні сітчасті кишені, одна з яких відкрита, друга — на блискавці.
Зручні плечові лямки регульованої довжини.
Зручна спинка з м'якими сітчастими вставками.
Верхня ручка для перенесення в руці.
Бічні стяжні ремені на фастексах для регулювання товщини рюкзака.
Грудна стяжка на фастексах для рівномірного розподілу ваги на всіх спині.
Характеристики:
Матеріал: нейлон 1680 Ден.
Колір: чорний.
Розміри: 34.5x46.5x19 см.
Об'єм: 25 л.
Вага: 1005 г.
Вантажність: 8 кг.
Виробник: Natec.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natec |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050070 |
| Вага | 1005 |
| Висота | 46.5 |
| Глибина | 19 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Обсяг | 25 |
| Розмір виробу | 34,5x46,5x19 см |
| Розміри | 34,5x46,5x19 см |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Торговельна марка | Natec |
| Ширина | 34.5 |
- Ціна: 2 592,80 ₴











