влевовправо
-20%Дитячий сортер Автобус озвучування російською мовою Bambi 20х12х32 см Різнобарвний CL0050187
- В наявності
694 ₴
555,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка-сортер — це навчальний комплекс для розвитку логіки та дрібної моторики малюків. Іграшка інтерактивна, яскрава та весела. Вона призначена для активних ігор, допоможе малюкові розрізняти кольори, цифри, геометричні форми та тварин. Яскраве забарвлення розважить і приверне увагу малюка. Іграшка розвиває логічне мислення, вчить розуміння зв'язків між предметами та діями, допоможе тренувати дрібну моторику ручок і координацію рухів, сприйняття форми та кольору. Іграшка працює від 2 батарейок типу АА (пальчикові). Іграшка привертає увагу та сприяє розвитку тактильного, зорового та слухового сприйняття в малюків. Виготовлена з міцного та безпечного пластику.
У комплекті машинка-сортер 22*13*12 см і 4 фігурки різної форми
Батарейки до комплекту не входять
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050187 |
| Вага товару | 0.8 |
| Вік | Від 6 міс |
| Вікова група | від 0,5 років |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 32 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 20х12х32 см |
| Розмір виробу | 20х12х32 см |
| Розмір, см | 20х12х32 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Сортер |
| Торговельна марка | Bambi |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 555,20 ₴




