влевовправо
-20%Чоловічий ремінь Le-Mon 115-125х4 см Чорний CL0096905
- В наявності
908 ₴
726,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь чоловічої шкіри ширина 4 см. довжина 115-125 см. колір Чорний
Ремінь виготовлений із високоякісної шкіри.
Стильний аксесуар стане прекрасним доповненням і підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0096905 |
| Вид | Ремені та пояси |
| Довжина ременя | 115-125 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріали | Натуральна шкіра<br>Ексклюзивний тренчик<br>Пряжка: метал із хромовим покриттям |
| Розмір | 115-125х4 см |
| Розмір виробу | 115-125х4 см |
| Розміри | 115-125х4 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Торговельна марка | Le-Mon |
| Ширина ременя, см | 4 |
- Ціна: 726,40 ₴




