влевовправо
-20%Кардан ударний 3/4" посилений Toptul CL0030778
- В наявності
1 787 ₴
1 429,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардан ударний 1/2" посилений TOPTUL KACN240P.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Квадрат | 3/4" |
| Тип інструменту | кардан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0030778 |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 3/4" Довжина: 93 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Розмір приєднувальних головок | 3/4" |
| Тип | Карданы |
| Торговельна марка | Toptul |
- Ціна: 1 429,60 ₴



