влевовправо
-20%Тваринний музичний пінгвін Jie star 19х10х20 см CL0109313
- В наявності
565 ₴
452 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тільки подивіться на цього кумедного пінгвіна!"
Така іграшка захопить увагу і малюка, і дорослого!
Під час роботи очі пінгвінчика світяться й блимають, а під час натискання на дзьобик відтворюються приємні мелодії. Перемикання музичних композицій відбувається за допомогою натискання на ту саму кнопку у формі дзьоба. Крильця пінгвінчика гойдаються, для цього потрібно пересувати спеціальні важелі в напрямку до центру іграшки та назад. Очі пінгвінчика — це дві чарівні шестерні, їх теж можна крутити. А ще пінгвін — це не тільки розвивальна музична іграшка, а й скарбничка: на голові пінгвінчика є спеціальний отвір для монет (4 монетки додаються в комплекті).
Розмір іграшки — 15x8x17 см. Виготовлено з полімерних матеріалів.
У комплекті:
- монетки
Функції
- відтворює мелодії
- рухає крилами
- очі-шестерні, що обертаються
— дитячий сміх
— кумедні звуки
- отвір для монет
Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JIE STAR |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0109313 |
| Вага товару | 0.3 |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Харчування іграшки | 2 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
| Розмір | 19х10х20 см |
| Розмір виробу | 19х10х20 см |
| Розмір, см | 19х10х20 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Інтерактивні іграшки |
| Торговельна марка | Jie Star |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 452 ₴






