-20%Головка M16x100мм 1/2" Toptul CL0101993
- В наявності
434 ₴
347,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка RIBE TOPTUL M16x100 мм 1/2" BCRA1616
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0101993 |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/2" Розмір: RIBE M16 Довжина: 100мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Тип | Стандартні торцеві головки |
| Тип біти | RIBE (шестигранна зірка) |
| Торговельна марка | Toptul |
- Ціна: 347,20 ₴


