влевовправо
-20%Чоловіча сумка Wallaby 36х26х18 см CL0117062
- В наявності
847 ₴
677,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова пластикова ручка для носіння в руці.
Два великі відділення на замку.
Три невеликі додаткові кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 36x26x18.
Вага (кг): 0.48.
Об'єм: 15,5 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117062 |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 18 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 36х26х18 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 677,60 ₴









