влевовправо
-20%Чоловіча шкіряна поясна сумка-бананка Always Wild 28х14х8 см Чорний CL0116725
- В наявності
1 971 ₴
1 576,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь.
Одне містке відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці всередині сумки.
Підкладка з міцної тканини.
Ідеально підходить для носіння телефона, ключів, портмоне, документів (паспорту, водійських прав).
Характеристики:
Виробник: Always Wild, Польща, шкіра.
Колір: чорний.
Розміри см. 28х14х8 см.
Максимальний обхват талії: 130 см.
Матеріал: натуральна шкіра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116725 |
| Вид | Поясна |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 8 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Максимальний обхват талії | 130 |
| Розмір виробу | 28х14х8 см |
| Тип сумки | На пояс |
| Торговельна марка | Always Wild |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 1 576,80 ₴










