влевовправо
-20%Спортивна сумка Wallaby 50х26х23 см Чорний CL0127666
- В наявності
1 311 ₴
1 048,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раді Вам представити невелику спортивну сумку від української торгової марки Wallaby, яка ідеально підійде для відвідування басейну, спортзалу, фітнес-лугу.
З боків сумки розташовані кишеня із сітки, у який можна покласти відстебнутий плечовий ремінь або якісь Ваші речі та кишеня для взуття зі вставкою із сітки для поліпшення вентиляції.
На передній стінці розташована містка кишеня з вишитим фірмовим логотипом українського виробника ТМ Wallaby і вставкою із сітки, вона також оброблена світловідбивною стрічкою.
Матеріал зносостійкий і не мазкий (вся сумка з поліестеру 600D, дно з нейлону 420D), на дні сумки встановлені ніжки, є зручна бічна ручка з міцної тасьми.
Основне відділення відкривається по колу, всередині є невелика кишеня на липучці (в неї можна покласти ключі або документи).
Також є обшите підкладковою тканиною щільне картонне денце, яке можна витягти за потреби, щоб почистити.
Плечовий ремінь регулюється за довжиною, на ньому встановлена тканинна підкладка під плечі. З одного боку він кріпиться на карабін, а з другого боку він вшитий — так що не загубиться.
Верхня ручка складається з 2 частин, які можна об'єднати за допомогою тканинної обкладки на липучці.
Бічна кишеня для взуття на змійці, у такій кишені Ваше взуття ніколи не замасить одяг, складений в основне відділення. Ще один плюс — простий і легкий доступ до вашого взуття.
Сумка може бути використана як дорожня або спортивна сумка (сумка для тренувань).
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден + нейлон 420 Ден.
Розміри: 50х23х26 см.
Об'єм: 28 л.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0127666 |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 23 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Замок | Немає |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Обсяг | 28 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір виробу | 50х26х23 см |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 048,80 ₴











