влевовправо
-20%Чоловіча сумка Wallaby 29х24х16 см Чорний CL0117076
- В наявності
803 ₴
642,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Чоловіча сумка.
Підкладка чорного кольору з відливом.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова пластикова ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на замках.
Три додаткові кишеньки на лицьовій стороні.
Дві пластикові ніжки.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Розміри в см (ШхВхГ): 29x24x16.
Вес (кг.): 0,44.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117076 |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 16 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 29х24х16 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 642,40 ₴








