влевовправо
-20%Карданний шарнір 1/2" посилений Toptul CL0030779
- В наявності
552 ₴
441,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардан 1/2" посилений TOPTUL CAHD1662. Куляста конструкція забезпечує плавне обертання і високий крутний момент. Конструкція з кутом дії 45° забезпечує ефективне використання у вузьких просторах. Сатинове хромоване оздоблення. Відповідає сертифікату якості DIN3123 та ISO3316.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Квадрат | 1/2" |
| Тип інструменту | кардан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0030779 |
| Додаткові характеристики | Приєднувальний квадрат: 1/2" Довжина: 62 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Тип | Карданы |
| Торговельна марка | Toptul |
- Ціна: 441,60 ₴



