влевовправо
-20%Чоловічий діловий портфель Exclusive 36,5х26,5х4,5 см Коричневий CL0118032
- В наявності
1 745 ₴
1 396 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі:
Ділова папка застібається на блискавку.
Усередині папки: отвір для кріплення блокнота формату А4, відділення для документів формату А4, яке фіксується хлястиком на липучці, дві петлі для ручок, невелика кишеня-пенал на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для носіння в руці.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0118032 |
| Вага | 650 |
| Висота | 36,5 см |
| Глибина | 4,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 36,5х26,5х4,5 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | Exclusive |
| Ширина | 26,5 см |
- Ціна: 1 396 ₴







