влевовправо
-20%Чоловічий діловий портфель Wallaby 35х26х14 см CL0117917
- В наявності
1 076 ₴
860,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Портфель виготовлений із міцного зносостійкого нейлону та водовідштовхувальним просоченням із внутрішнього боку.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
Додаткова пластикова ручка для носіння в руці.
Два великі відділення на замку.
Три невеликі додаткові кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: хакі.
Розмір ШхВхГ (см): 35x26x14.
Вес(кг): 0.60.
Об'єм: 11,72 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117917 |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 14 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал | Поліестер |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір виробу | 35х26х14 см |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Портфель |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 860,80 ₴








