-20%Набір 6 салатників "Орнамент" S&T Ø 20 см CL0016883
- В наявності
899 ₴
719,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір 6 салатників "Орнамент" 20 см. Виконаний із кераміки. Застосовується для подання салатів, солінь, маринадів, а також порційного подавання перших страв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0016883 |
| Вага | 2,502 кг |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 6 салатників |
| Кришка | Немає |
| Посудомийна машина | Да |
| Розмір | 20 см |
| Розмір виробу | Ø20 см |
| Серія | Орнамент |
| Торговельна марка | S&T |
| Холодильник | Да |
| Колір зовнішній | Етнічний коричневий орнамент у коричневих тонах |
- Ціна: 719,20 ₴


