-20%Набір 6 дрібних тарілок "Орнамент" S&T Ø23 см CL0016837
- В наявності
831 ₴
664,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір 6 десертних тарілок "Орнамент" 23 см. Виготовлений із кераміки, призначений для подавання гарячих страв: рибних, м'ясних, з птиці, кролика та інших.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0016837 |
| Вага | 2,778 кг |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплект | на 6 персон |
| Комплектація | 6 тарілок |
| Морозильна камера | Немає |
| Посудомийна машина | Да |
| Розмір | 23 см |
| Розмір виробу | Ø23 см |
| Серія | Орнамент |
| Торговельна марка | S&T |
| Холодильник | Да |
| Колір зовнішній | Етнічний коричневий орнамент у коричневих тонах |
- Ціна: 664,80 ₴


