влевовправо
-20%Чоловіча сумка Wallaby 15х24х35 см Чорний CL0117068
- В наявності
642 ₴
513,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Сумка пошита з міцного поліестеру.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
Додаткова тканинна ручка.
Два основні відділення на блискавці.
Дві накладні передні кишені на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x15.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117068 |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 35 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 15х24х35 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 513,60 ₴







