влевовправо
-20%Міський рюкзак PASO 34х47х22 см Коричневий CL0102080
- В наявності
1 409 ₴
1 127,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Рюкзак на два відділення на блискавці.
В основному відділенні є перегородка (для ноутбука), у другому відділенні органайзер із кишенею на блискавці, тримач для ключів.
На передній стінці рюкзака розташована додаткова кишеня на блискавці.
Бічні сітчасті кишені.
Міцний і зносостійкий матеріал.
Посилена профільована спинка рюкзака для комфортного носіння, м'які комфортні лямки.
Зручна ручка для перенесення або підвішування.
Світловідбивні елементи для більшої безпеки.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Розміри: 34x47x22 см.
Вага: 620 г.
Об'єм: 30 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Вікова група | Доросла |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0102080 |
| Вага | 620 |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 22 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 30 |
| Розмір виробу | 34х47х22 см |
| Розміри | 34х47х22 см |
| Торговельна марка | PASO |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 1 127,20 ₴




