влевовправо
-20%Чоловічий діловий портфель Wallaby 36х27,5х14,5 см CL0117915
- В наявності
1 497 ₴
1 197,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Виріб виготовлений із міцного зносостійкого нейлону, стійкого від блякнення.
Пластикова ручка для носіння в руці.
Знімний регульований ремінь через плече.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Відділення трохи менше на блискавці вздовж задньої стінки портфеля.
Три додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
На дні сумки розташовані пластикові ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 36x27,5x14,5.
Формат А4 поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117915 |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 14,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Категорія | Для чоловіків |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір виробу | 36х27,5х14,5 см |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Ділова |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 27,5 см |
- Ціна: 1 197,60 ₴






