влевовправо
-20%Міський рюкзак Ucon 45х30х12 см Сірий CL0050042
- В наявності
2 621 ₴
2 096,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотновий рюкзак 16L Ucon Acrobatics Hajo Backpack black 319001205518 black
Опис товару:
Внутрішнє покриття робить тканину водонепроникною та забезпечує додаткову міцність.
Система Roll-top для збільшення обсягу закривається застібкою-липучкою.
Швидкий доступ до основного відділення на водовідштовхувальній блискавці.
Три відкриті зовнішні кишені, наприклад, для парасольки.
Відділення для ноутбука з високоякісного неопрену (до 15,4 дюйма) з двома додатковими сітчастими кишенями для телефона та гаманця.
Додатковий тримач для пляшки з еластичною стрічкою та ремінець для ключів усередині.
Посилена спинка з набивкою для більшого комфорту.
М'які та регульовані плечові ремені для більшої зручності комфорту.
М'яка нижня частина для стійкості.
Тиснений ярлик «Ucon Acrobatics».
Характеристики:
Матеріал: полотно з зовнішнім і внутрішнім водовідштовхувальним покриттям.
Колір: темно-сірий.
Розміри в розкладеному вигляді: 63 х 30 х 12 см.
Розміри у згорнутому вигляді: 45 х 30 х 12 см.
Місткість у розгорнутому вигляді: 20 л.
Місткість у згорнутому стані: 16 л.
Відділення для ноутбука: 28,5 х 34 см.
Вага: 890 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucon |
| Вікова група | Доросла |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Бавовна |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050042 |
| Вага | 890 |
| Висота | 45, 45 см |
| Глибина | 12, 12 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Кількість лямок | 1 |
| Обсяг | 16 |
| Розмір виробу | 45х30х12 см |
| Розміри | 45х30х12 см |
| Тип рюкзака | Міські |
| Торговельна марка | Ucon |
| Ширина | 30, 32 см |
- Ціна: 2 096,80 ₴











