влевовправо
-20%Міський рюкзак PASO 31х43х19 см Синій CL0102163
- В наявності
1 459 ₴
1 167,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Рюкзак виготовлений із міцної синтетичної тканини, стійкої до блякнення і з водовідштовхувальними властивостями.
Два місткі відділення, передня кишеня з органайзером, 2 бічні сітчасті кишені.
Посилена профільована спинка.
В основному відділенні є перегородка (для ноутбука), у другому відділенні органайзер із кишенею на блискавці, тримач для ключів.
Зручні та м'які регульовані лямки рюкзака.
Зручна набита ручка рюкзака, а також додаткова петля для можливості підвішування рюкзака.
Дно рюкзака додатково ущільнене.
Всередині підкладка з нейлону з логотипами виробника.
Світловідбивні елементи для більшої безпеки.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Розміри: 43x31x19 см.
Об'єм: 22 л.
Вага: 580 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Вікова група | Доросла |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0102163 |
| Вага | 580 |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 19 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 22 |
| Розмір виробу | 31х43х19 см |
| Розміри | 31х43х19 см |
| Торговельна марка | PASO |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 1 167,20 ₴




