влевовправо
-20%Дитячий автомат ZZ Toys 79х27х7 см CL0050168
- Менше 2 од.
2 264 ₴
1 811,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитина мріє відчути себе сміливим воїном чи хоробрим супергероєм? Ну як у цих іграх можна обійтися без дитячої зброї. З Автоматом HY 017C така забава стане в рази цікавішою та реалістичнішою. Граючись, хлопчик забуде про однотипні комп'ютерні ігри та буде прагнути проводити якомога більше часу на свіжому повітрі, насолоджуючись захопливим сюжетом рольової гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZZ Toys |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 790 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050168 |
| Габарити: висота | 27 |
| Габарити: довжина | 79 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Розмір виробу | 79х27х7 см |
| Тип харчування іграшки | Батарейки |
| Торговельна марка | ZZ Toys |
- Ціна: 1 811,20 ₴






