влевовправо
-20%Ремінь з відкривачкою для пива Gofin suspenders 4х110-130 см CL0084897
- В наявності
268 ₴
214,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь із відкривачкою для пива.
Матеріал — Стрейч.
Розмір — 4х110-130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gofin |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Темно-коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0084897 |
| Довжина | 110-130 См |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Стрейч |
| Розмір | 4х110-130 см |
| Розмір виробу | 4х110-130 см |
| Розміри | 4х110-130 см |
| Склад | Стрейч |
| Тип Пряжки | Зажым |
| Торговельна марка | Gofin suspenders |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 214,40 ₴





