влевовправо
-20%Чоловіча шкіряна барсетка Always Wild 23х15х10 см Коричневий CL0116629
- В наявності
1 161 ₴
928,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Сумка має 5 відділів.
2 основних великих відділення на блискавці.
На задній стороні розташована 1 плоска кишеня на блискавці.
На передній стороні сумки 2 відділи на блискавці.
Ремінь — шлейка НЕзнімна для носіння в руці на кисті.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: світло-коричневий.
Розмір: 23х15х10 см.
Виробник: ALWAYS WILD Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116629 |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 23х15х10 см |
| Розміри | 23х15х10 см |
| Торговельна марка | Always Wild |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 928,80 ₴










