влевовправо
-20%Дорожня сумка Wallaby 28х42х14,5 см Чорний CL0105672
- В наявності
657 ₴
525,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0105672 |
| Вага (кг) | 0,44 |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 14,5 см |
| Глибина, см | 21 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 20 |
| Об'єм, л | 20,02 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір виробу | 28х42х14,5 см |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 42 см |
| Ширина, див | 37 |
- Ціна: 525,60 ₴








