влевовправо
-20%Чоловічий діловий портфель JPB 38х25х5 см Чорний CL0118023
- В наявності
2 329 ₴
1 863,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Папка закривається на замок клямку.
Усередині розташовані:
два відсіки для документів,
дві відкриті кишеньки для візиток,
три петлі для ручок.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 380х250х50.
Виробник: JPB Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0118023 |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 38х25х5 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | JPB |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 1 863,20 ₴











