влевовправо
-20%Невелике вертикальне чоловіче шкіряне портмоне Giorgio Ferretti 8,5х10,5х1,5 см Чорний CL0120410
- В наявності
1 095 ₴
876 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелике вертикальне чоловіче портмоне з натуральної шкіри Giorgio Ferretti чорне
Опис моделі:
Основне відділення (для купюр): одне.
Відділення для візитівок, банківських і дисконтних карт: чотири.
Кишеня-монетниця закривається на змійки.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний
Розміри, см (ШхВхГ): 8,5*10,5 * 1,5 см.
Країна походження торгової марки: Giorgio Ferretti, Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Ferretti |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0120410 |
| Довжина | 105 |
| Додаткове відділення | 2 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Розмір | 8,5х10,5х1,5 см |
| Розмір виробу | 8,5х10,5х1,5 см |
| Розміри | 8,5х10,5х1,5 см |
| Тип сумки | Портмоне |
| Товщина | 15 |
| Торговельна марка | Giorgio Ferretti |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 876 ₴







