влевовправо
-20%Чоловічий діловий портфель JPB 26,5х37,5х6 см Чорний CL0118025
- В наявності
3 205 ₴
2 564 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Папка виготовлена з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невелика накладна кишеня, яка закривається клапаном на липучці.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Накладна кишеня на передній стінці папки закривається клапаном на магніті.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0118025 |
| Висота | 26,5 см |
| Глибина | 6 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 26,5х37,5х6 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | JPB |
| Ширина | 37,5 см |
- Ціна: 2 564 ₴








