влевовправо
-20%Молодіжний рюкзак Wallaby 32х46х12 см Чорний CL0116290
- В наявності
1 226 ₴
980,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука, зі щільним відділенням під ноутбук і зовнішньою кишенею на змійках.
Зручний рюкзак із якісної щільної тканини з однією ручкою зверху для перенесення в руці та двома лямками з регуляторами довжини. З тильного боку лямки виготовлені із сітки для поліпшення вентиляції. Представлений у чорному кольорі із сірою вишивкою назви провідного українського виробника сумок і рюкзаків ТМ Wallaby.
Цей міський рюкзак має два місткі відділення з блискавками, обладнаними двома бігунками, а також зовнішню кишеню на передній стінці на блискавці. Біля щільної спинки розташована кишеня для ноутбука, обладнана стрічкою та кріпленням на липучці, вона ущільнена піною. У другому відділенні міститься кишеня з відділеннями для канцелярії з підкладки.
Форму рюкзака підтримує кедер зі світловідбивним покриттям.
Спинка ущільнена.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116290 |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 16 |
| Розмір виробу | 32х46х12 см |
| Розміри | 32х46х12 см |
| Тип рюкзака | Міські |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 46 см |
- Ціна: 980,80 ₴







