влевовправо
-20%Сумка господарська Wallaby 37х28х21 см Чорний CL0128217
- В наявності
729 ₴
583,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Господарська сумка.
Матеріал: прогумований поліестер.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Додаткова кишенька на лицьовій стороні.
Має розширення на 20%.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 D.
Розміри в см (ШхВхГ): 37x28 (40) x 21.
Вес(кг): 0,44 кг.
Об'єм, л: 20,02.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Ні |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0128217 |
| Вага (кг) | 0,44 |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 21 см |
| Глибина, см | 21 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Обсяг | 20 |
| Об'єм, л | 20,02 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Розмір виробу | 37х28х21 см |
| Регулювання розміру | Да |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 28 см |
| Ширина, див | 37 |
- Ціна: 583,20 ₴











