влевовправо
-20%Рюкзак з дощовиком Crivit Sports 46x28x18+5 см Синій CL0126345
- В наявності
1 599 ₴
1 279,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак із дощовиком Crivit 17L IAN398768 blue, синій
Рюкзак ідеально підходить для велопрогулянок, заняття спортом, трекінгу, піших прогулянок або подорожей на природі.
Опис товару:
Система вентиляції спини: набивка та сітка на спинці з гнучкою рамою з пружинної сталі для оптимальної циркуляції повітря;
ергономічна система перенесення з регульованим ременем на грудях і поясі та лямками із сітчастої тканини;
2 бічні сітчасті кишені для швидкого доступу, наприклад, до пляшки з водою;
містке основне відділення з відсіком для гідросистеми;
постачається з дощовиком в окремій кишені внизу;
світловідбивні елементи;
знімна додаткова сітчаста кишеня, яка ховається зі спеціальною кишенею в нижній частині рюкзака;
можливість збільшення рюкзака завдяки спеціальній змійці за контуром рюкзака.
Характеристики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Підкладка: 210D поліуретан.
Чехол от дождя: полиуретан 190T.
Розміри: 46 x 28 x 18+5 см.
Об'єм: 17 літрів.
Країна виробник: Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0126345 |
| Висота | 46 |
| Глибина | 18 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків; Для жінок |
| Обсяг | 17 |
| Розмір | 46x28x18+5 см |
| Розмір виробу | 46x28x18+5 см |
| Розміри | 46x28x18+5 см |
| Тип рюкзака | Спортивні, Міські |
| Торговельна марка | Crivit Sports |
| Ширина | 28 |
- Ціна: 1 279,20 ₴











