влевовправо
-20%Чоловіча ділова папка JPB 17х24х1 см Чорний CL0116536
- В наявності
1 475 ₴
1 180 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри застібається на блискавку.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату А5.
Один тримач для ручки.
Два плоскі відділення для документів формату А5.
Дві прозорі невеликі кишеньки.
Карабін для кріплення ключів.
Одна прозора кишенька для бейджа із зовнішнього боку папки.
Характеристики:
Розміри: 24х17х1 см.
Колір: чорний.
Матеріал: штучна шкіра.
Виробник: JPB Польща.
Формат документів А4 не поміщається!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116536 |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 1 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 17х24х1 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | JPB |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 180 ₴




