влевовправо
-20%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-баул для переміщення великої кількості об'ємних вантажів або речей. Виготовлена з поліестеру.
Дві ручки для перенесення прошиті по колу через всю сумку для надійності.
З боків дві ручки-петлі.
За допомогою кругової блискавки сумку-баул можна скласти в компактну сумочку-чохол.
Розмір у складеному вигляді: 32х18х6 см.
Характеристики:
Вага: 210 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0128008 |
| Вид | Поясна |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 32 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 106 |
| Розмір виробу | 85х40х32 см |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 525,60 ₴











