влевовправо
-20%Дорожня сумка Wallaby 60х34х27 см Синій CL0105670
- В наявності
1 986 ₴
1 588,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Середня дорожня сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві додаткові кишені на замках із боків.
Накладна кишеня на лицьовій стороні.
Ушите тверде дно.
П'ять пластикових ніжок.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка, прогумована з тильного боку, обтягнута кедером.
Розміри в см (ШхВхГ): 60x34x27.
Вес(кг): 1.02 кг.
Об'єм, л: 62.
Колір: синій.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0105670 |
| Вага (кг) | 1,02 |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 27 см |
| Глибина, см | 27 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 62 |
| Об'єм, л | 46,2 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір виробу | 60х34х27 см |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 34 см |
| Ширина, див | 62 |
- Ціна: 1 588,80 ₴








