влевовправо
-20%Ремінь гумка Weatro 100х3,5 см Чорний CL0049991
- В наявності
555 ₴
444 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь гумка ширина 3,5 см. довжина 100 см.
Стильний аксесуар стане прекрасним доповненням і підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weatro |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0049991 |
| Вид | Ремені та пояси |
| Довжина ременя | 100 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Матеріали | Текстиль-гумка + pu шкіра, Пряжка: пластик |
| Розмір | 100х3,5 см |
| Розмір виробу | 100х3,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Weatro |
| Колір | Чорний |
| Ширина ременя, см | 3.5 см |
- Ціна: 444 ₴




