влевовправо
-20%Жіноча спортивна сумка Wallaby 23х42х20 см Рожевий CL0106257
- В наявності
1 124 ₴
899,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для жінок |
| Розмір | Малий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0106257 |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 20 см |
| Глибина, см | 29 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Замок | Немає |
| Категорія | Для жінок |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Обсяг | 18 |
| Об'єм, л | 49,62 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіночий |
| Розмір виробу | 23х42х20 см |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 42 см |
| Ширина, див | 62 |
- Ціна: 899,20 ₴










