влевовправо
-20%Чоловічий шкіряний ремінь-автомат Le-Mon 110-125х3,5 см Чорний CL0096837
- В наявності
1 155 ₴
924 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь чоловічий шкіряний класичний (брючний), металева пряжка-автомат, ширина 3,5 см, довжина від 110 до 125 см. Країна-виробник Туреччина. Стильний аксесуар стане чудовим доповненням та підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0096837 |
| Вид | Ремені, Ремені та пояса |
| Довжина ременя | 110-125 см |
| Додатковий текст | металева пряжка-автомат |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Застібка | Пряжка-автомат |
| Категорія | Для чоловіків |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Подія | Випускний, Клуб, Новий рік, Повсякденні, Побачення, Святкові, Вечірка, Весілля |
| Розмір | 110-125х3,5 см |
| Розмір виробу | 110-125х3,5 см |
| Сезон | Всесезонна модель |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Торговельна марка | Le-Mon |
| Ширина ременя, см | 3,5 |
- Ціна: 924 ₴




