влевовправо
-20%Жіночий ремінь Le-Mon 115 см Чорний CL0095918
- В наявності
396 ₴
316,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь жіночий з екошкіри, ширина 2,7 см, довжина 115 см.
Стильний аксесуар стане прекрасним доповненням і підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0095918 |
| Вид | Ремені та пояси: Ремені |
| Довжина ременя | 115 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 115 см |
| Розмір виробу | 115 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина | 2,7 см |
| Ширина ременя, см | 2,7 |
- Ціна: 316,80 ₴



