влевовправо
-20%Пневмогравер міні з комплектом шліфувального каміння Airkraft CL0031162
- В наявності
1 829 ₴
1 463,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравер пневматичний міні з комплектом шліфувальних каменів AIRKRAFT AT-010K
AIRKRAFT AT-010K — це пряма пневматична шліфмашинка з аксесуарами в кейсі. Підходить для шліфування, гравіювання, фрезерування, полірування та інших робіт.
Під час обладнання відповідними насадками можливе оброблення виробів зі сталі, скла, кераміки та пластику.
Інструмент працює на стиснутому повітрі, що забезпечує високий робочий ресурс і стійкість до перевантажень.
Особливості:
- Литий алюмінієвий корпус;
- Цанговий затискач 3 мм;
- Набір шліфувальних каменів;
- Два ключі для зручної зміни цангових затискачів;
- Висока швидкість обертів для оптимальної роботи.
| Максимальна кількість обертів за хвилину: | 54000 об.хв |
| Квадрат вала: | 1/4 дюйма, 6 мм |
| Витрата повітря: | 57 л/хв |
| Вхід повітря: | 1/4 дюйма |
| Повітряний шланг: | Ø 3/8 дюйма |
| Розміри: | 134x16 мм |
| Вага: | 0,2 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип пневмошліфмашіни | Пряма |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Набір насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0031162 |
| Вага | 0.2 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Максимальна кількість обертів | 54000 |
| Розмір цанги | 3 |
| Витрата повітря | 57 |
| Торговельна марка | Airkraft |
- Ціна: 1 463,20 ₴



