-20%Комплект для розвальцювання трубок Toptul CL0027250
- В наявності
6 462 ₴
5 169,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для різання та розвальцьовування трубок TOPTUL JGAI1001 містить 10 предметів і призначений для відновлення з'єднань із трубками з алюмінію, міді та латуні. За допомогою набору розвальцьовування трубок можна розвальцьовку циліндричну (тип Swage) або конусну (тип Flare).
| Сегмент для стиснення (мал.розмір): | 1/8", 3/16", 5/16", 3/8", 7/16", 1/4" |
| Сегмент для стиснення (великий розмір): | 1/2", 5/8", 3/4" |
| Труборіз: | 1/8"...1-1/8" |
| Перехідники: | 3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 3/4", 1/2", 5/8" |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0027250 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Тип | Набір |
| Торговельна марка | Toptul |
- Ціна: 5 169,60 ₴


