влевовправо
-20%Чоловічий діловий портфель Exclusive 36,5х26,5х4,5 см Чорний CL0118029
- В наявності
1 745 ₴
1 396 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі:
Ділова папка закривається на змійці.
Усередині папки розташоване одне відділення для кріплення блокнота формату А4, відділення для документів формату А4, яке фіксується хлястиком на липучці, дві петлі для ручок, невелика кишеня-пенал на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для носіння в руці.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0118029 |
| Вага | 650 |
| Висота | 36,5 см |
| Глибина | 4,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 36,5х26,5х4,5 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | Exclusive |
| Ширина | 26,5 см |
- Ціна: 1 396 ₴







