влевовправо
-20%Шкіряна поясна сумка-бананка Always Wild 20х12х5 см Коричневий CL0111355
- В наявності
854 ₴
683,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару: Компактний і сучасний дизайн сумки. Міцний регульований поясний ремінь. Два місткі відділення на блискавці. Підкладка з міцної тканини. Ідеально підходить для носіння телефона, ключів, гаманця. Характеристики: ◦ Виробник: Always Wild Польща.
◦ Розміри 20х12х5 см.
◦ Матеріал: натуральна шкіра.
◦ Колір: світло-коричневий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0111355 |
| Вид | Поясна |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Розмір виробу | 20х12х5 см |
| Тип сумки | На пояс |
| Торговельна марка | Always Wild |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 683,20 ₴







