влевовправо
-20%Чоловіча сумка Wallaby 15х24х35 см Хакі CL0117066
- В наявності
869 ₴
695,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного зносостійкого нейлону.
Регульований плечовий ремінь для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Два великі відділення на замку.
Дві накладні кишені на блискавці на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: хакі
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x15.
Вес(кг): 0.40.
Об'єм: 11,59 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117066 |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 35 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 15х24х35 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 695,20 ₴








