влевовправо
-20%Жіноча шкіряна сумка на плече Borsacomoda 12х20х25 см Чорний CL0046333
- В наявності
2 453 ₴
1 962,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Одне основне відділення.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці.
Накладна кишеня-відділ для телефону.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Усередині модель має класичне виготовлення — основний відділ, відділ перегородка на змійці, бічні кишені.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 25*20*12 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0046333 |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 25 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Стать | Жіночий |
| Розмір виробу | 12х20х25 см |
| Торговельна марка | Borsacomoda |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 1 962,40 ₴







